WOOCOMMERCE

5 STARS PRODUCTS

Products with all positive feedbacks

درب روغن موتور اچ سی کراس CROSS H30

درب روغن موتور اچ سی کراس CROSS H30 درب روغن موتور اچ سی کراس CROSS H30 یک قطعه کوچک و مهم در سیستم روغن موتور خودرو است که برای پر کردن و تنظیم سطح روغن در موتور و همچنین جلوگیری از نفوذ هوا و خاک و آلودگی به داخل موتور مورد استفاده قرار می‌گیرد. این قطعه با فلز و پلاستیک ساخته شده و به شکل یک قطعه دایره‌ای بر روی ظرف روغن موتور قرار می‌گیرد. درب روغن موتور اچ سی کراس CROSS H30 به ‌طور محکم و پایدار بر روی ظرف روغن نصب می شود تا از نفوذ هوا و خاک و آلودگی به داخل موتور جلوگیری شود که به ‌طور کامل به درب ظرف روغن متصل شده و از نشت روغن جلوگیری کند. این قطعه مانند بسیاری از قطعات خودرو، با طراحی‌های زیبا و جذابی ساخته می‌شوند و به زیبایی و استایل خودرو کمک می‌کند که برای حفظ سلامت و عملکرد بهینه‌ی موتور، باید به شکل مرتب بررسی شود.

کویل دانگ فنگ DONGFENG S30

کویل دانگ فنگ DONGFENG S30 کویل دانگ فنگ DONGFENG S30 یکی از قطعات برقی مهم موتور خودرو است همچنین دارای ساختار سیم پیچ شکل مسی است به طوری که کار کویل دانگ فنگ DONGFENG S30 افزایش ولتاژ باتری به منظور جرقه زدن شمع موتور و در نهایت روشن شدن موتور خودرو است.

علائم خرابی کویل دانگ فنگ DONGFENG S30

- افزایش مصرف سوخت - روشن شدن چراغ چک آمپر روی داشبورد - وجود ایراد در اتصالات کامپیوتر خودرو یا همان ECU - عملکرد ناصحیح باتری خودرو - کثیف بودن فیلتر هوا - تعویض نکردن روغن و لنت - بی توجهی به ایرادات برق خودرو

گل پخش کن جلو چپ دانگ فنگ اس S30

گل پخش کن جلو چپ دانگ فنگ اس S30 فروش گل پخش کن جلو چپ دانگ فنگ اس S30 در بزرگترین فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی و بورس قطعات یدکی خودرو دانگ فنگ . بالاترین کیفیت لوازم یدکی خودرو همراه با ارزان ترین قیمت در فروشگاه لوازم یدکی دانگ فنگ .

شلگیر جلو راست اچ سی کراس H30 CROSS

شلگیر جلو راست اچ سی کراس H30 CROSS فروش شلگیر جلو راست اچ سی کراس H30 CROSS در بزرگترین فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی و بورس قطعات یدکی خودرو دانگ فنگ . بالاترین کیفیت لوازم یدکی خودرو همراه با ارزان ترین قیمت در فروشگاه لوازم یدکی دانگ فنگ .

چراغ جلو چپ دانگ فنگ اچ سی کراس DONGFENG

چراغ جلو چپ دانگ فنگ اچ سی کراس DONGFENG قیمت مناسب چراغ جلو چپ دانگ فنگ اچ سی کراس DONGFENG

کاتالیزور دانگ فنگ اچ سی کراس H30 CROSS

کاتالیزور دانگ فنگ اچ سی کراس H30 CROSS فروش ویژه کاتالیزور دانگ فنگ اچ سی کراس H30 CROSS

To set a product rating go to the desired product page and leave a comment for it with the maximum rating of 5 stars.