XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS

Featured
 • Featured
 • Accessories
 • Furniture

سوپاپ تهویه مطبوع دانگ فنگ اس S30

سوپاپ تهویه مطبوع دانگ فنگ اس S30 سوپاپ تهویه مطبوع دانگ فنگ اس S30 با گردش هوای داخل اتاق، مانع از خفگی هوای تنفسی داخل اتاق خودرو می شود.‌ سوپاپ تهویه مطبوع دانگ فنگ اس S30 همچنین وظیفه دارد که هوای بیرون اتاق را به داخل و هوای داخل را به بیرون گردش دهد. در صورت وارد کردن هوای بیرون به داخل، سوپاپ تهویه مطبوع دانگ فنگ اس S30 وظیفه دارد ابتدا آن را با فیلتر هایی که دارد، تصفیه نماید. سوپاپ تهویه مطبوع دانگ فنگ اس S30 با استفاده از گرم و سرد کردن دمای اتاق، هوای داخل آن را کنترل می نماید.

پلوس کامل چپ اچ سی کراس H30

پلوس کامل چپ اچ سی کراس H30 پلوس کامل چپ اچ سی کراس H30 یکی از قطعات اچ سی کراس است و این قطعه باید به دلیل کاربرد مهمی که دارد از استحکام بالایی برخوردار باشد. پلوس کامل چپ اچ سی کراس H30 با ABS یکی از قطعات سیستم جلوبندی خودرو می باشد. که در عملکرد آن تاثیر زیادی دارد و شرکت ما به عنوان یک تامین کننده قطعات خودرو به شما پیشنهاد می دهد برای آگاهی از قیمت پلوس کامل چپ اچ سی کراس H30 و مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید تا از خدمات ما مانند ضمانت کیفیت محصول بهره مند شوید.

قفل درب جلو چپ اچ سی کراس H30 CROSS

قفل درب جلو چپ اچ سی کراس H30 CROSS فروش قفل درب جلو چپ اچ سی کراس H30 CROSS در بزرگترین فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی و بورس قطعات یدکی خودرو دانگ فنگ . بالاترین کیفیت لوازم یدکی خودرو همراه با ارزان ترین قیمت در فروشگاه لوازم یدکی دانگ فنگ

درب سوپاپ اچ سی کراس CROSS H30

درب سوپاپ اچ سی کراس CROSS H30 درب سوپاپ اچ سی کراس CROSS H30 در واقع یکی از قطعات مهم موتور خودرو است که وظیفه‌ی محافظت از سیستم سوپاپ‌های موتور را دارد و در موتورهای اچ سی کراس نیز استفاده می‌شود. این قطعه معمولاً از فلز ساخته شده و به‌طور محکم روی بالای سر سیلندر نصب می‌شود. درب سوپاپ در واقع به سیستم سوپاپ‌های موتور، که به داخل سر سیلندر منتهی می‌شود، پوشش می‌دهد. این قطعه، سیستم سوپاپ‌ها را از ورود گرد و غبار و همچنین روغن موتور محافظت می‌کند. همچنین، درب سوپاپ اچ سی کراس CROSS H30 برای ایجاد یک فضای بسته و خنک برای سیستم سوپاپ‌های موتور نیز مفید است و در صورتی که درب سوپاپ به‌طور کامل بسته نشود یا شکسته شود، ممکن است گرد و غبار و رطوبت به داخل سیستم سوپاپ‌ها و سر سیلندر وارد شده و مشکلاتی مانند خرابی سوپاپ‌ها و حتی آسیب به سر سیلندر را به دنبال داشته باشد.
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS ALTERNATIVE

shirt-tab Fashion
Featured
 • Featured
 • Man
 • Woman

سلکتور تعویض دنده دانگ فنگ اچ سی کراس CROSS H30

سلکتور تعویض دنده دانگ فنگ اچ سی کراس CROSS H30 سلکتور تعویض دنده دانگ فنگ اچ سی کراس CROSS H30 به موازات شفت‌هایی قرار دارند که چرخ دنده‌ها را حمل می ‌کنند و محبوب ترین طراحی گیربکس مش ثابت است که دارای سه محور است: شفت ورودی، میل پایه و میل اصلی که در یاتاقان های بدنه گیربکس کار می کنند. سلکتور تعویض دنده دانگ فنگ اچ سی کراس CROSS H30 وجود دارد که پینیون بیکار دنده معکوس روی آن می چرخد. موتور شفت ورودی را به حرکت در می‌آورد، که شفت را به حرکت در می‌آورد و شفت چرخ دنده ها را روی میل اصلی می چرخاند، اما این چرخ دنده ها آزادانه می چرخند تا زمانی که به شفت متصل شده است، قفل شوند.

برف‌ پاک ‌کن دانگ فنگ اس S30

برف‌ پاک ‌کن دانگ فنگ اس S30 کاربرد برف‌ پاک ‌کن دانگ فنگ اس S30، در روز های بارانی و برفی است که دید شما را بازتر می کند و از وقوع تصادف جلوگیری می کند. لذا استفاده برف‌ پاک ‌کن دانگ فنگ اس S30 در اتومبیل دانگ فنگ امری ضروریست. برف‌ پاک ‌کن دانگ فنگ اس S30 ساختاری مدرن دارد و طراحی متناسب با خودرو را داراست. برف‌ پاک ‌کن دانگ فنگ اس S30 کاملا برقی بوده و دارای مخزن آب است.

چراغ جلو چپ دانگ فنگ اس ۳۰

چراغ جلو چپ دانگ فنگ اس ۳۰ فروش چراغ جلو چپ دانگ فنگ اس ۳۰ در بزرگترین فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی و بورس قطعات یدکی خودرو دانگ فنگ . بالاترین کیفیت لوازم یدکی خودرو همراه با ارزان ترین قیمت در فروشگاه لوازم یدکی دانگ فنگ .

توربو شارژر دانگ فنگ اچ سی کراس CROSS H30

توربو شارژر دانگ فنگ اچ سی کراس CROSS H30 توربو شارژر دانگ فنگ اچ سی کراس CROSS H30 شامل یک چرخ کمپرسور و چرخ توربین گاز خروجی است که توسط یک شفت جامد به هم متصل شده اند و برای افزایش فشار هوای ورودی موتور احتراق داخلی استفاده می شود و توربو شارژر دانگ فنگ اچ سی کراس CROSS H30 انرژی را از گاز خروجی استخراج می کند و از آن برای به حرکت درآوردن کمپرسور و غلبه بر اصطکاک استفاده می کند. در بیشتر کاربردهای نوع خودرو، هم کمپرسور و هم چرخ توربین از نوع جریان شعاعی هستند و برخی از کاربردها، توربو شارژر دانگ فنگ اچ سی کراس CROSS H30 می توانند از چرخ توربین جریان محوری به جای توربین جریان شعاعی استفاده کنند.
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS ARROWS PAGINATION

shirt-tab Electronics
Featured
 • Featured
 • Mobile
 • Smartwatches

قاب آینه بغل چپ دانگ فنگ DONGFENG S30

قاب آینه بغل چپ دانگ فنگ DONGFENG S30

ویژگی های قاب آینه بغل چپ دانگ فنگ DONGFENG S30

• قاب آینه بغل چپ دانگ فنگ DONGFENG S30 از مواد پلاستیکی بادوام، وزن سبک، قوی و بادوام ساخته شده است به طوری که در برابر حرارت و گرما دچار رنگ پریدگی نمی شود. • قاب آینه بغل چپ دانگ فنگ DONGFENG S30 از خراشیدگی سطحی و تجمع گرد و غبار جلوگیری می کند و همیشه آن را تمیز و نو نگه می دارد و به طور موثر از آینه بغل در برابر آسیب محافظت می کند. • این قاب آینه بغل چپ دانگ فنگ DONGFENG S30 کاملا مطابق با نمونه اصلی است بنابراین از همان قوس و انحنای فابریک برخوردار است همچنین نصب ساده و راحتی دارد و عملکرد عالی را ارائه می دهد.

واتر پمپ دانگ فنگ اس DongFeng S30

واتر پمپ دانگ فنگ اس DongFeng S30 فروش واتر پمپ دانگ فنگ اس DongFeng S30 در بزرگترین فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی و بورس قطعات یدکی خودرو دانگ فنگ . بالاترین کیفیت لوازم یدکی خودرو همراه با ارزان ترین قیمت در فروشگاه لوازم یدکی دانگ فنگ

پمپ ترمز دانگ فنگ اچ سی کراس CROSS H30

پمپ ترمز دانگ فنگ اچ سی کراس CROSS H30 پمپ ترمز دانگ فنگ اچ سی کراس CROSS H30 به عنوان قطعه ای برای انتقال مایع ترمز از سیلندر اصلی عمل می کنند و خطوط ترمز لوله های فلزی هستند که اکثر سیستم ترمز را به هم متصل می کنند و طول خودرو را طی می کنند. پمپ ترمز دانگ فنگ اچ سی کراس CROSS H30 معمولاً به اندازه کافی بلند هستند تا یکی از خطوط ترمز را به یکی از کالیپرهای ترمز متصل کنند و پمپ ترمز دانگ فنگ اچ سی کراس CROSS H30، شیلنگ ترمز لاستیکی دارند زیرا این قطعات نسبت به همتایان فولاد ضد زنگ خود انعطاف پذیرتر هستند.

بلبرینگ بزرگ ژامبون اچ سی کراس H30 CROSS

بلبرینگ بزرگ ژامبون اچ سی کراس H30 CROSS

هرگاه از چرخ های خودرو صداهای اضافی ای شنیدید یا صداهای ممتد یا لق زدن چرخها می تواند نشانه خرابی بلبرینگ بزرگ ژامبون اچ سی کراس H30 CROSS باشد.خرابی بلبرینگ بزرگ ژامبون اچ سی کراس H30 CROSS می تواند باعث صدمات به سایر قسمت ها شود.

XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS LOAD MORE PAGINATION

Featured
 • Featured
 • Lighting
 • Accessories

چراغ مه شکن عقب چپ دانگ فنگ اس DongFeng S30

چراغ مه شکن عقب چپ دانگ فنگ اس DongFeng S30 فروش ویژه چراغ مه شکن عقب چپ دانگ فنگ اس DongFeng S30 قیمت مناسب چراغ مه شکن عقب چپ دانگ فنگ اس DongFeng S30 جهت خرید چراغ مه شکن عقب چپ دانگ فنگ اس DongFeng S30 با ما در تماس باشید.

جلو پنجره اس DongFeng S30

جلو پنجره اس DongFeng S30 فروش ویژه جلو پنجره اس DongFeng S30 قیمت مناسب جلو پنجره اس DongFeng S30 جهت خرید جلو پنجره اس DongFeng S30 با ما در تماس باشید.

چراغ خطر عقب روی گلگیر راست اس DongFeng S30

چراغ خطر عقب روی گلگیر راست اس DongFeng S30 فروش ویژه چراغ خطر عقب روی گلگیر راست اس DongFeng S30 قیمت مناسب چراغ خطر عقب روی گلگیر راست اس DongFeng S30 جهت خرید چراغ خطر عقب روی گلگیر راست اس DongFeng S30 با ما در تماس باشید.

چراغ راهنما آینه چپ دانگ فنگ اس DongFeng S30

چراغ راهنما آینه چپ دانگ فنگ اس DongFeng S30 فروش ویژه چراغ راهنما آینه چپ دانگ فنگ اس DongFeng S30 قیمت مناسب چراغ راهنما آینه چپ دانگ فنگ اس DongFeng S30 جهت خرید چراغ راهنما آینه چپ دانگ فنگ اس DongFeng S30 با ما در تماس باشید.
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS CAROUSEL

Featured
 • Featured
 • Cooking
 • Furniture